Travels with AnRo Studio

AnRo Студія логотип

Одного разу два аматори-фотографи Анна та Роберт вирушили у подорож чарівним світом фотографії. Вони - молоді та повні енергії та хочуть показати людям інший світ, той на який вони зазвичай не помічають за повсякденним життям. Саме так з’явилася на світ AnRo Studio у 2014. Сайт AnRo Studio представляє собою суміш фото та відео, зроблених двома знавцями мистецтва фотовідображення. Наші фотографи спробують віднайти сенс життя крізь призму камери. Вони сміливі та інновативні, не бояться експериментувати та запроваджувати нові технології. Переглядайте меню Фото та Відео, та діліться з нами вашими враженнями. Також не забувайте, що нашу продукцію можна придбати через вебмагазин. Однак будьте пильними, адже всі фото та відео, розміщені на сайті, захищені авторським правом та промарковані, всі права належать Studio.

Також ви можете відвідати наш блог AnRoWorld.

 

 

 

Анна

 

Хто наважиться рекламувати саму себе? Справді, тільки дуже впевнені у собі люди. Анна теж є досить впевненою особистістю, яка може бути успішною у своїх починаннях. Вона розумна та досить кмітлива, швидко вчиться й має хист до спілкування з людьми різних професійних та соціальних щаблів. Отримала вищу освіту за фахом перекладач англійської та німецької мов разом з семирічним досвідом роботи в якості перекладача. Окрім цього, Анна є фотографом, яка знає як зупинити миті прекрасного життя, зробити їх видимими, відчутними. Більш того, вона не може уявити собі життя без створення фільмів. В дитинстві у неї була мрія – стати режисером, саме AnRo Studio допомагає їй втілити мрії у життя. Вона директор, фотограф, режисер та творча натура, яка перебуває у постійному пошуку неймовірного.

 

 

Роберт

 

Людиною, яка надихає AnRo Studio, є Роберт. Він є одним з видатних лідерів у цій групі. Дуже талановитий інженер з вищою освітою у галузі машинобудування та докторським ступенем у сфері обчислювальної механіки, він намагається довести людям те, що все навкруги є надзвичайно гарним. Роберт – своєрідний фоточарівник, який вміє зупинити прекрасну мить та зберегти її на віки. Віртуальна реальність для нього – це дивовижний простір, в якому він може створити власну реальність. Його месседж дуже простий: він проектує життя навколо своїх цінностей та пристрастей. Вибір кар'єри відображає його інтереси та захоплення. Дизайнер, фотограф та технічний директор AnRo Studio не боїться викликів, а навпаки зустрічає їх з відкритими обіймами.

 

 

 

 

Анна Романенко, директор
Роберт Белезнаі, технічний директор
AnRoWorld Блог

Пости з блогу AnRoWorld

 

@2015     © AnRoStudio.com All rights reserved.