AnRo Студія логотип

Travels with AnRo Studio

AnRoWorld Блог

Пости з блогу AnRoWorld

Віртуальна Галерея AnRo Студії

 

 

Віртуальна галерея AnRo Студії – це віртуальна виставковий зал, де Ви можете прогулятися та насолодитися фото-експозиціями, а також переглянути відео. Метою віртуальної галереї є подання географічно незалежного простору, на кшталт віртуального демонстраційного залу, який ви можете відвідати незалежно від вашого місцеперебування. За допомогою 3D кардбоарда (cardboard) користувач може ходити галерею, озиратися навкруги та активувати відео програвання, дивлячись на кнопки керування. Галерея складається з 5 залів відповідно до тем фото-експозицій: зал представлення AnRoстудії, відеозал з фотографіями міст, зал, присвячений темі «білки», потім зал «весна» і «літо», та, нарешті, - «осінь» й «зима». Власне презентація фотографій, відео та інших видів мистецтва допомагає людям ближче познайомитись з культурою й традиціями різних країн. Всі фото галереї зроблені Анною, фотографом з AnRoстудії. Фото та відео, представлені в галереї, захищені авторським правом, що належить AnRo Студії.

 

Інструкції

 

Рух, контрольований поглядом

Функція START / STOP активується поглядом вниз та прямо - ви почнете рухатися у напрямку погляду, тобто куди ви дивитеся, або де ви зупинилися.

 

Керування видимістю для HUD

Функції вкл / викл HUD (мікродісплей для читання на ходу) активуються поглядом на кнопки (HUD ON і HUD OFF). Через 10 сек HUD вимикається автоматично.

 

Управління програванням для відео плеєра

Функція відео програвання активується та призупиняється поглядом на кнопки управління, розташовані під екраном.

 

Додаток можна завантажити в мобільний телефон з Google Play Store.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякую за відвідування!

 

@2015     © AnRoStudio.com All rights reserved.