Travels with AnRo Studio

AnRo Студія логотип

Щиро вітаємо в AnRo Studio!

 

AnRo Studio – це група креативних людей, які займаються фотографією, створенням фільмів  монтажем, дизайном, інженерією та перекладом. Анроалістичні фотографи є справжніми чарівниками, що вміють зупинити прекрасну мить та зберегти її на віки. Фотографія для них – це спосіб зафіксувати і подарувати іншим усе неповторне, чудове, гармонійне, що нас оточує. Вони намагаються віднайти сенс життя крізь призму різноманітних фотобарв, адже фотографія – це мистецство споглядання, яке заключаєтся в тому, щоб знайти щось неймовірне у дуже звичайному. Правильно кажуть, що фотограф ізолює і зберігає момент часу: важливий або незначний, залежить від розуміння теми фотографом і його майстерності. AnRo Studio не може змінити світ, але спробує змінити ваш світогляд. Сьогодні фотографія міцно увійшла в наше життя. Вона супроводжує нас від народження й до кінця. Ми фотографуємо власне життя, яким інколи можемо не керувати, але за яким можемо добре спостерігати!

 

 

AnRo Studio зібрала довкола себе талановитих особистостей, які активно проявляють себе у різних видах діяльності від фотографії до инженерії, від дизайну до перекладу. Це є своєрідною платформою комунікації та взаємодії. Ми знаходимося в постійному пошуку нових тенденцій та завдань. Нещодавно AnRo почала займатися дизайном та вирішенням інженерних проблем. Кожне завдання є справжнім викликом для наших інженерів, вони люблять свою роботу й охоче приступають до нових та надважких завдань. Адже, інженери мають не тільки вивчати цей незбагненний світ, але саме змінювати та покращувати його.

Як відомо, складовою будь-якого успішного спілкування є саме переклад. Процес перекладу містить в собі секрет сприйняття світу й соціуму людиною. AnRo Studio надає якісні послуги перекладу з 4-х мов: украінської, російської, англійської та угорської.

 

AnRo Studio – це новонароджене малятко, яке дивиться на світ з інтузіазмом та цікавістю, адже все тут є для нього таке незнайоме. Ви маєте нагоду подивитися на цей світ з іншого боку!

AnRoWorld Блог

Пости з блогу AnRoWorld

 

@2015     © AnRoStudio.com All rights reserved.